بالکسا | معجزه می کند..

سلول های شما را بازسازی می کند

چهره و بدن شما را نو می کند

پیام مدیرعامل

خداوند بزرگ را بسیار شاکریم که در چنین عصری فرصت خدمت به شما را برای اینجانب و همکارانم در شرکت فناوری اطلاعات عسل فراهم کرده است. چرا که خدمت به انسانها را صرفنظر از عقاید و ملیت و تعصبات آنان مقدس می دانیم..  از نظر ما همیشه حق با مشتریست، چرا که قبل از اینکه او به ما نیاز داشته باشد ما به وی نیاز داریم. بخوبی می دانیم مشتریان و افرادی که به هر نوعی با ما در ارتباط هستند لایق بهترین هستند و به همین علت من و همکارانم سخت تلاش می نمائیم تا این مهم برای همیشه پابرجا بماند.

اینجانب، کلیه مدیران و کارکنان این شرکت می کوشیم، عالی ترین اهداف خود یعنی "کیفیت" و "احترام به مشتری" را بصورت مستمر و بهتر از گذشته بیاموزیم و به عرصه عمل برسانیم. ارزشهای انسانی برای ما در درجه اهمیتی بسیار بالاتر از کسب درآمد بوده و هیچ زمانی کیفیت را فدای سود نمی نمائیم.

اینجانب برای تحقق اهداف مجموعه دست تمامی افرادی که فکر می کنند می توانند در طی این مسیر سخت ولی لذت بخش همراه ما باشند را به گرمی می فشارم و ایمان دارم "پشتکار" رمز هر موفقیتی است.

ایده ها ، انتقادات و نقطه نظرات شما را از جان و دل پذیرا هستیم، سلایق شما را ارج می نهیم و برای جلب رضایت مشتریان از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

 با تشکر، ادب و احترام/ مهدی عباسی